Naše riešenia

Bez hnačky, bez preháňania > Naše riešenia

Naše riešenia pre váš črevný komfort

Vyvinuli sme lieky a zdravotnícke pomôcky pre gastrointestinálny trakt. Preskúmajte každý z našich produktov, jeho zloženie, podmienky použitia a pokyny.

Akútna hnačka

Smecta®/SmectaGo®

Smecta®/SmectaGo®

Diosmektit 3 g

Smecta 10 vreciek - 3 g diosmektitu - Liek
Smecta 30 vreciek - 3 g diosmektitu - Liek
Smecta Go 12 vreciek - 3 g diosmektitu - Zdravotnícka pomôcka

Zápcha

FORLAX 10 g

FORLAX 10 g

Makrogol 4000 10g

Liek

FORLAX 10 g sa používa na liečbu zápchy u dospelých a detí vo veku 8 rokov a starších.
FORLAX 4 g

FORLAX 4 g

Makrogol 4000 4g

Liek

FORLAX 4 g sa používa na liečbu zápchy u detí vo veku od 6 mesiacov do 8 rokov.

Smecta® sa dodáva vo vreckách s práškom na prípravu suspenzie s obsahom diosmektidu. Prírodný čistený íl sa viaže s hlienom sliznice tráviaceho traktu a zvyšuje tak jeho kvalitu a množstvo. Touto cestou chráni sliznicu proti infekcii a škodlivým látkam a umožňuje jej rýchlejšie uzdravenie. Neobmedzuje priechod potravy črevami.
Pred užívaním sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Ak príznaky pretrvávajú, obráťte sa na svojho lekára. Pozorne si prečítajte písomnú informáciu pre používateľa. Užívajte s časovým odstupom od iných liekov.

SmectaGo® sa dodáva vo vreckách pripravených na priame použitie. Hlavnou zložkou je: diosmektit, prírodný íl, ktorý pomáha zastaviť a liečiť hnačku a prispieva k úľave pri bolesti brucha.
Neobmedzuje priechod potravy črevami. Pred užívaním sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Ak príznaky pretrvávajú, obráťte sa na svojho lekára. Pozorne si písomnú informáciu pre používateľa. Užívajte s časovým odstupom od iných liekov.

Forlax® je liek na vnútorné použitie. Obsahuje makrogol 4000. Liek nie je viazaný na lekársky predpis. Pred použitím si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľa a poraďte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom.